Jesteś tutaj: Strona główna > O NAS

O NAS

RejNET – Informatyka dla Prawników jest firmą, która posiada długoletnie doświadczenie w obsłudze kancelarii notarialnych, adwokackich oraz radcowskich. Już od 1994 r. współpracujemy z kancelariami oraz izbami notarialnymi w całej Polsce, jak również z Krajową Radą Notarialną w Warszawie. Owocem tej współpracy jest opracowanie Elektronicznego Systemu Wspomagania Pracy Kancelarii Notarialnych o nazwie REJNET OFFICE, który jest specjalistycznym programem do kompleksowej obsługi kancelarii notarialnych, wyznaczającym nowe standardy pracy notariuszy w Polsce.

Od samego początku działalności firmy współpracujemy również z kancelariami adwokackimi i radcowskimi. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom opracowaliśmy kompleksowe oprogramowanie do obsługi kancelarii prawnej, pod nazwą PRAWNIK. Elastyczność tego programu oraz możliwość jego konfiguracji pozwala stworzyć rozwiązanie dostosowane do potrzeb każdej kancelarii prawnej, zarówno małej - jednoosobowej, jak również dużej korporacji prawniczej, przyczyniając się do znacznego zwiększenia wydajności jej pracy.

W roku 2004 nasza firma jako jedna z pierwszych na rynku usług informatycznych opracowała program REJESTR GIIF, umożliwiający prowadzenie rejestru i przesyłanie danych do Generalnego Inspektora Informacji Finansowej, zgodnie z wymogami określonymi w ustawie o przeciwdziałaniu wprowadzeniu do obrotu finansowego wartości majątkowych pochodzących z nielegalnych lub nieujawnionych źródeł.

Od 2009 roku otworzyliśmy nowy rozdział działalności naszej firmy stając się projektantem, wykonawcą i administratorem dużego, ogólnopolskiego systemu informatycznego pod nazwą REJESTRY NOTARIALNE, do którego należy KRAJOWY REJESTR AKTÓW POŚWIADCZENIA DZIEDZICZENIA, zastępujący w dużej części instytucję sądowego stwierdzenia nabycia spadku oraz NOTARIALNY REJESTR TESTAMENTÓW – system informatyczny pozwalający testatorowi na zarejestrowanie swojego testamentu w celu zmniejszenia ryzyka, że pozostanie on nieznany lub będzie ujawniony z opóźnieniem z jednej strony i w celu ułatwienia ujawnienia tegoż testamentu po śmierci testatora z drugiej strony.

Nasze produkty oparte są o najnowocześniejsze standardy informatyczne, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo pracy. Z powodzeniem wykorzystujemy w naszych aplikacjach podpis elektroniczny oraz certyfikaty cyfrowe, które gwarantują poufność i niezaprzeczalność informacji.

Działalność naszej firmy ukierunkowana jest głównie na tworzenie nowoczesnego oprogramowania (również programów „na zamówienie”) oraz projektowanie i wdrażanie systemów komputerowych. Świadczymy także pełną obsługę informatyczno-serwisową w kancelariach prawnych oraz przedsiębiorstwach na terenie Polski południowej. Zajmujemy się również tworzeniem, pozycjonowaniem i hostingiem stron WWW, a także tworzeniem internetowych prezentacji multimedialnych, w oparciu o najnowsze rozwiązania i technologie informatyczne.

Firma RejNET prowadzi również ogólnopolską infolinię, która zapewnia wsparcie techniczne dla obsługi naszych produktów. Jest to także oficjalna infolinia Rejestrów Notarialnych.

Ofertę kierujemy przede wszystkim do Klienta, któremu zależy na profesjonalnej i kompleksowej obsłudze – są to zarówno bardzo małe podmioty, jak i wielkie korporacje prawnicze. Misją naszej firmy jest przede wszystkim dostarczanie Klientom innowacyjnych, łatwych w użyciu i satysfakcjonujących rozwiązań, a najlepszą recenzją naszych produktów i usług jest stale wzrastająca liczba nowych, zadowolonych Klientów.

Infolinia: 32 328 82 17, 55 555 00 30 | Copyright (c) RejNET. All rights reserved.
Valid XHTML 1.1Level Double-A conformance, W3C WAI Web Content Accessibility Guidelines 2.0
Opracowanie: RejNET
wygenerowano w czasie: 0.04 s.